Contact & Organisatie

Kantoor | Office

Imagine Film Festival
Timorplein 44 1094 CC Amsterdam
T +31(0)20-679 48 75
E info@imaginefilmfestival.nl

Routebeschrijving 

Timorplein 44 is onderdeel van een bedrijfsverzamelgebouw op het Timorplein in de Indische Buurt. Als u recht voor het gebouw staat, dan is de ingang rechts om de hoek, links van Studio K. Auto (maandag t/m zaterdag vanaf 21.00 uur én op zondag gratis parkeren) 

Klik hier voor de uitgebreide routebeschrijving naar ons kantoor.

Organisatie

Artistiek directeur 
Chris Oosterom
chris@imaginefilmfestival.nl

Zakelijk directeur 
Liselotte van der Burgt
liselotte@imaginefilmfestival.nl

Programmering 
Phil van Tongeren
phil@imaginefilmfestival.nl
Lauren Murphy
lauren@imaginefilmfestival.nl
Stanislaw Liguzinski
stanislaw@imaginefilmfestival.nl
Jedidjah Julia Noomen
jedidjah@imaginefilmfestival.nl

Publiciteit & Marketing 
Ellen Tolsma
ellen@imaginefilmfestival.nl

Artwork
Liefhebber Ontwerp
Nick Liefhebber 

Free Publicity
Triple P Entertainment
Pauline Verhoeven

Realisatie website 
Jeroen Gerits

Raad van Toezicht

Kamiel van der Ster (voorzitter)
Lex Veerkamp (secretaris)
Jeanine Hage (penningmeester)
Taco Stomps
Matthijs Linnemann
Bastiaan Driessen